Telefon
WhatsApp
SİVİLCELERİMİ NASIL GEÇİREBİLİRİM ?

SİVİLCELERİMİ NASIL GEÇİREBİLİRİM ?

Sivilce (akne) ‘ye ne iyi gelir?

Araştırmalara göre düzenli cilt bakımı sivilcelerin(aknelerin) oluşmasını önleyicidir. Cildi temiz tutmak ve yüz bölgesinde ki fazla yağlardan arınmak sivilcelere iyi gelir. Peloid Pelomin ve Touzla Termal Tonik beraber düzenli kullanımda hem cildin ihtiyacı olan mineralleri karşılayarak cildi canlandırır, peeling yapar,  hemde cildin yağ dengelemesini sağlar. Bu iki ürün birbirini tamamlayıcı niteliktedir, %100 doğal olan Tuzla İçmelerin zengin mineralli suyu ile üretilmiştir. Pelomin gözenekleri açar Touzla Tonik ise açılan gözenekleri temizler ve cilde genç ve güzel bir görünüm katar.

Sivilce (akne), siyah noktalar ve leke problemleri için ilaçsız tedavi, doğal çözüm arayanlar için kesinlikle kullanılmalıdır.

 Peloid Pelomin hastanelerin fizik tedavisinde, Touzla Termal Tonik ise üst düzey güzellik salonlarında kullanılarak Sağlık Bakanlığınca onaylı kendilerini kanıtlamış ürünlerdir.

Kullanımları kolaydır;

Peloid Pelomin cilt tipinize göre haftada 2-3kere kullanımı önerilir. Yağlı ciltlerde 3 kere, kuru ciltlerde 2 kere uygulanabilir. İster elle, ister fırça ya da stapül yardımı ile cildinize istediğiniz kalınlıkta uygulayabilirsiniz. Maskeyi cilt tipinize uygun sürede beklettikten sonra, bol su ile yıkayınız. Maskeyi yıkarken temizlik ürünleri(sabun,duş jeli vb. kullanmayınız)

Tavsiye edilen kullanım süreleri:

Yağlı ciltler: 20-25 dakika

Normal ciltler: 15-20 dakika

Kuru ciltler: 10-12 dakika

Vücut kullanımı için uygulama süresi 30-35 dakikadır.

 

Touzla Termal Tonik yüz, vücut ve dekolte bölgesine sprey sıkılarak veya pamuğa dökülerek uygulanır. Cildi durulamadan kuruması beklenir

TEKLİF FORMU